Z listu autora zdjęć, Bogdana Jankowskiego: "Wczoraj wróciłem z weekendu w Karkonoszach, było pięknie, słońce, zmrożony ¶nieg, wieczorem kominek, gitara, ¶piewy -- ja oczywi¶cie tylko słuchałem i nagrywałem "na czarn± godzinę". A dzisiaj zabrałem się znowu za materiały ze zjazdu. Który to Walny Zjazd w moim obiektywie? Nie umiem powiedzieć, było ich tyle... Fotografuję ci±gle starym, klasycznym sprzętem, negatywy skanuję, żeby przerobić je na postać cyfrow±. Pomijaj±c łatwo¶ć korygowania i przesyłania, zapis cyfrowy lepiej się archiwizuje, zdjęcia nie płowiej±, nie żółkn±. Z kodakowskimi pozdrowieniami -- Bogdan
 
Najpracowitsza agenda zjazdowa: Prezydium. Od lewej Marek Zierhoffer, Leszek Dumnicki (przewodnicz±cy), Kazimierz Jacek Rusiecki i Ela Fijałkowska (sekretarz).
 
Prof. Maciej Popko i długoletni "rektor" "Betlejemki", Bogumił Słama.
 
Widzowie z tylnej ławy. Od lewej Hania Skoczylas, Ala Bednarz (w ZG KW 1972--74, wiele lat w Komisji Szkolenia), Staszek Kuliński (w zarz±dach KW i PZA 1958-60, 1965-69, 1974-77), szkoleniowiec Piotr Dębski.
 
Andrzej Baron Skłodowski i prof. Jan Serafin (przewodnicz±cy Komisji Lekarskiej i zjazdowej Kapituły Członkostw Honorowych).
 
Staszek Biel i Zbyszek Skoczylas
 
Co oni tam szepcz±? Anna Milewska-Zawadowa vel Złotopolska
 
Prof. Jan Kowalczyk -- długoletni sekretarz generalny ZG KW (przed Hani± Wiktorowsk±).
 
Tu byłem... Paweł Pallus studiuje mapę Karakorum, opracowan± przez Centrum Dokumentacji Wysokogórskiej PZA.
 
wstecz(powrót)